Sprzęt – Wideofilmowanie Bydgoszcz

Sprzęt – Wideofilmowanie Bydgoszcz

Wideofilmowanie Bydgoszcz

wideofilmowanie wesel oraz ostateczny efekt zależy w dużej mierze od używanego sprzętu. W Bydgoszczy jest wielu kamerzystów jednak nie zawsze sprzęt, którego używają jest odpowiedni do aktualnych wymagań klientów.

Filmując śluby, wesela, chrzciny czy inne imprezy okolicznościowe wykorzystuję najwyższej jakości aparaty wyposażone w zaawansowane systemy ukierunkowane na uzyskanie najlepszych parametrów filmu.

O nas

W przyszłym roku będę realizował wesela oraz śluby najnowszym aparatem firmy SONY:

filmowanie wesele slub

Ostrość w mgnieniu oka

Doskonała prędkość, czas odpowiedzi i jakość w kompaktowej obudowie

Dzięki najszybszemu na świecie autofokusowi 1 (0,05 s1) z największymi na świecie2 (4252) obszarami AF z detekcją fazy, wzorowej jakości zdjęć i najlepszej jakości nagrywania 4K nie musisz już rezygnować ze swoich celów.

Najwięcej2 (4252) pól AF z detekcją fazy

Gęstsze pokrycie pola AF z detekcją fazy

425 punktów płaszczyzny ogniskowej AF z detekcją fazy jest gęsto umieszczonych w całym obszarze obrazu. To dokładne pokrycie pola AF sprawia, że żaden obiekt nie umknie Twojej uwadze.

Utrwal więcej ważnych momentów

Duża szybkość zdjęć seryjnych uwydatnia pełną klimatu akcję

Zapewnij wyrazistość zdjęć kluczowych momentów, wybierając funkcję zdjęć seryjnych z automatycznym śledzeniem ostrości/ekspozycji do 11 kl./s lub podgląd na żywo do 8 kl./s z funkcją wyświetlania z opóźnieniem na ekranach LCD i EVF.

Zwiększona percepcja przetwornika obrazu

Lepsza rozdzielczość i wydajność

Dzięki nowej warstwie miedzianego okablowania oraz obwodom przetwarzania, które zwiększają efektywność zbierania światła, przetwornik obrazu rozszerza zakres czułości ISO aż do 512003, obniżając poziom zakłóceń.

Najczęściej wybierane przetworniki obrazu na świecie5

wideofilmowanie, videofilmowanie, filmowanie, śluby, wesela, bydgoszcz, toruń, studniówki, profesjonalne, dslr, lustrzankami, tanio, kamerzysta

 

 

 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Close